Curver

Wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki!

Z marką Curver współpracujemy od września 2016 roku. Nasze działania rozpoczęliśmy od prowadzenia na Facebooku profilu Curver Strefa Stylu o tematyce domowej, następnie dołączył profil Petlife, skierowany do miłośników zwierząt. Odpowiadamy za publikowany content, komunikację z użytkownikami oraz kampanie reklamowe. Skupiamy się na treściach produktowych i inspiracyjnych, często wykorzystując w publikacjach format wideo.

Nasze działania doprowadziły do:

– stworzenia zaangażowanej społeczności z blisko 140 000 użytkowników

ponad miliona wyświetleń tworzonych przez nas lifestylowych filmów wideo

SOCIALOWE TREŚCI WIDEO

Jednym z kluczowych elementów współpracy z marką Curver jest tworzenie materiałów graficznych – online i offline – dla wszystkich działań marketingowych. Przygotowujemy kreacje do sklepów internetowych i kampanii GoogleAds, a także materiały POS do sklepów-partnerów marki Curver. Zajęliśmy się również kompleksową obsługą kreacyjną i strategiczną w kluczowych dla marki kampaniach – We Care (zwrócenie uwagi konsumentów na środowisko) oraz wprowadzeniu na rynek kolekcji Beton.

Markę Curver wspieramy również w akcjach niestandardowych z sieciami sklepów. Do tej pory przeprowadziliśmy i zorganizowaliśmy wraz z marką Curver 7 konkursów m.in. w sieci sklepów Biedronka czy BricoMarche. Byliśmy odpowiedzialni za wypracowanie mechanizmu konkursowego, stworzenie kreacji graficznej oraz strony do przesyłania zgłoszeń, a także za promocję konkursów w social mediach.

W 2018 roku marka Curver poprosiła nas o odświeżenie dotychczasowego wyglądu sklepu www.curver.pl, aby strona była bardziej przyjazna użytkownikom, dostarczała im maksimum informacji o produkcie oraz inspirowała do zakupów. Dotychczas na stronie www.curver.pl konsumenci mogli kupić asortyment jedynie z kategorii indoor, m.in. pojemniki do przechowywania żywności, kosze na pranie czy skrzynki narzędziowe z kategorii DIY. Marka Curver zdecydowała o włączeniu do sprzedaży internetowej również produktów ogrodowych, np. meble, domki na narzędzia, doniczki czy inne akcesoria ogrodowe.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share