Curver

Wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki!

Z marką Curver współpracujemy od września 2016 roku. Nasze działania rozpoczęliśmy od prowadzenia na Facebooku profilu Curver Strefa Stylu o tematyce domowej, następnie dołączył profil Petlife, skierowany do miłośników zwierząt. Odpowiadamy za publikowany content, komunikację z użytkownikami oraz kampanie reklamowe. Skupiamy się na treściach produktowych i inspiracyjnych, często wykorzystując w publikacjach format wideo.

Nasze działania doprowadziły do:

– stworzenia zaangażowanej społeczności z blisko 140 000 użytkowników

ponad miliona wyświetleń tworzonych przez nas lifestylowych filmów wideo

SOCIALOWE TREŚCI WIDEO

Jednym z kluczowych elementów współpracy z marką Curver jest tworzenie materiałów graficznych – online i offline – dla wszystkich działań marketingowych. Przygotowujemy kreacje do sklepów internetowych i kampanii GoogleAds, a także materiały POS do sklepów-partnerów marki Curver. Zajęliśmy się również kompleksową obsługą kreacyjną i strategiczną w kluczowych dla marki kampaniach – We Care (zwrócenie uwagi konsumentów na środowisko) oraz wprowadzeniu na rynek kolekcji Beton.

Markę Curver wspieramy również w akcjach niestandardowych z sieciami sklepów. Do tej pory przeprowadziliśmy i zorganizowaliśmy wraz z marką Curver 7 konkursów m.in. w sieci sklepów Biedronka czy BricoMarche. Byliśmy odpowiedzialni za wypracowanie mechanizmu konkursowego, stworzenie kreacji graficznej oraz strony do przesyłania zgłoszeń, a także za promocję konkursów w social mediach.

W 2018 roku marka Curver poprosiła nas o odświeżenie dotychczasowego wyglądu sklepu www.curver.pl, aby strona była bardziej przyjazna użytkownikom, dostarczała im maksimum informacji o produkcie oraz inspirowała do zakupów. Dotychczas na stronie www.curver.pl konsumenci mogli kupić asortyment jedynie z kategorii indoor, m.in. pojemniki do przechowywania żywności, kosze na pranie czy skrzynki narzędziowe z kategorii DIY. Marka Curver zdecydowała o włączeniu do sprzedaży internetowej również produktów ogrodowych, np. meble, domki na narzędzia, doniczki czy inne akcesoria ogrodowe.

Plecy

To wyjątkowa strona internetowa, która do działania wymaga bardziej nowoczesnej przeglądarki!

Zaktualizuj już dziś!

Udział