Sorella

Dania pełne smaku i siostrzanej miłości

 

Marka Sorella to nowy brand rodziny Pamapol skierowany głównie do młodych i wymagających konsumentów. W jej powstawanie jesteśmy zaangażowani od samego początku. Mieliśmy wpływ nie tylko na oprawę wizualną marki, ale również na produkt i strategię komunikacji. Wraz z klientem wypracowaliśmy nowoczesny i wyróżniający się Key Visual będący znakiem rozpoznawczym brandu.

Jesteśmy wsparciem kreatywnym i marketingowym dla klienta na wielu poziomach. Zajmujemy się prowadzeniem komunikacji aż czterech profili społecznościowych marki tj. Facebook, Instagram, LinkedIn oraz Twitter. Dzięki naszym działaniom kanały social media brandu zwiększyły swoje zasięgi o blisko 60% na przestrzeni dwóch miesięcy.

Wypracowaliśmy koncept oraz podjęliśmy się organizacji dwudniowej sesji zdjęciowej w profesjonalnym studio, angażującej fotografa, kucharza oraz stylistę foodowego. Podczas sesji powstało ponad 100 jakościowych i estetycznych zdjęć produktów oraz potraw, które wykorzystywane są do bieżącej komunikacji online.

W ramach sesji powstało również 12 autorskich przepisów na dania z wykorzystaniem produktów Sorella, które stanowią uzupełnienie strony www o wartościowy kontent.

Prowadzimy płatne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie, do których tworzone są dedykowane animacje promujące profil i produkty klienta.

Średnio raz w miesiącu podejmujemy barterowe oraz płatne współprace z zasięgowymi influencerami, którzy posiadają zaangażowane społeczności i stanowią dodatkową formę promocji marki.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share