Makłowicz i Synowie

to nowa propozycja w branży spożywczej, którą zarządzają Robert Makłowicz wraz z synami.

Początki naszej współpracy rozpoczęły się pod koniec 2022 roku i polegały na opracowaniu szczegółowej koncepcji kreatywnej marki oraz przygotowaniu spójnego, wyróżniającego się oraz współgrającego z charakterem marki brandingu – od logotypu, przez opakowania i etykiety produktowe, aż po key visuale marketingowe i sprzedażowe. Do projektów ilustracji został zaangażowany Przemysław Kotyński.

Odpowiadamy również za projekt graficzny wszelkich materiałów handlowych i POS oraz wykonanie strony internetowej marki Makłowicz i Synowie.

Obecnie głównym naszym zadaniem jest bieżące opracowanie strategii komunikacyjnej kierowanej do konsumentów, a przede wszystkim aktywne prowadzenie działań na kanałach społecznościowych marki.

Makłowicz i Synowie to nowa propozycja w branży spożywczej, którą zarządzają Robert Makłowicz wraz z synami – Mikołajem i Ferdynandem. Powstała ona z miłości do dobrego jedzenia i dalekich podróży. Oferta produktowa marki obejmuje wysokiej jakości dania gotowe, sosy, makarony oraz oliwy, ale jak podkreślają właściciele – asortyment sukcesywnie będzie się rozrastać.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share