This is me

Indywidualizm w najlepszym wydaniu

Oryginalny gadżet – jak spersonalizowana walizka – potrzebuje wyjątkowej, nietuzinkowej komunikacji wizualnej. Podjęliśmy się zaprojektowania identyfikacji graficznej marki oraz stworzenia katalogu produktowego. W tym projekcie chcieliśmy szczególnie pokreślić, że walizkę This is me można dowolnie zaprojektować – wybrać własne zdjęcie i napis. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Dlatego logotyp zawiera element odcisku palców, co podkreśla personalizację i unikalność produktu.

Kolejnym etapem było stworzenie projektu graficznego sklepu internetowego, który oddaje charakter i nietuzinkowość produktu. Chcieliśmy podkreślić możliwość wyboru jednego z kilkuset wzorów walizek, a także stworzenia własnej, niepowtarzalnej walizki This is me, co umożliwia specjalnie zaprojektowany kreator.

Prowadzimy również profil marki This is me na Facebook`u. Nasza komunikacja opiera się na dotarciu do osób, które cenią swój indywidualny styl i chcą wyróżnić się. Wszystkie specjalnie zaprojektowane wzory walizek, które pojawiają się na grafikach, dostępne są do kupienia na thisisme.shop.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share