This is me

Indywidualizm w najlepszym wydaniu

Oryginalny gadżet – jak spersonalizowana walizka – potrzebuje wyjątkowej, nietuzinkowej komunikacji wizualnej. Podjęliśmy się zaprojektowania identyfikacji graficznej marki oraz stworzenia katalogu produktowego. W tym projekcie chcieliśmy szczególnie pokreślić, że walizkę This is me można dowolnie zaprojektować – wybrać własne zdjęcie i napis. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Dlatego logotyp zawiera element odcisku palców, co podkreśla personalizację i unikalność produktu.

Kolejnym etapem było stworzenie projektu graficznego sklepu internetowego, który oddaje charakter i nietuzinkowość produktu. Chcieliśmy podkreślić możliwość wyboru jednego z kilkuset wzorów walizek, a także stworzenia własnej, niepowtarzalnej walizki This is me, co umożliwia specjalnie zaprojektowany kreator.

Prowadzimy również profil marki This is me na Facebook`u. Nasza komunikacja opiera się na dotarciu do osób, które cenią swój indywidualny styl i chcą wyróżnić się. Wszystkie specjalnie zaprojektowane wzory walizek, które pojawiają się na grafikach, dostępne są do kupienia na thisisme.shop.

Plecy

To wyjątkowa strona internetowa, która do działania wymaga bardziej nowoczesnej przeglądarki!

Zaktualizuj już dziś!

Udział